OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

O G Ł O S Z E N I A

Ostatnie pożegnanie
dh Marka Rimera

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w kruszwickiej kolegiacie pw. śś Piotra i Pawła w Kruszwicy. W sobotę 2 stycznia 2021r. o godzinie 1100.

===============

Nabór nowych członków

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi. Kandydatów zapraszamy codziennie do budynku strażnicy w Kruszwicy ul. Niepodległości 47 a

===============

Zdjęcia archiwalne

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o udostępnienie z rodzinnych albumów zdjęć archiwalnych o tematyce strażackiej.
Zdjęcia po zeskanowaniu (nie zniszczone) powrócą do właściciela.
Swoją chęć uzupełniania historii jednostki proszę zgłaszać do sekretarza OSP, administratora tej strony, lub w budynku strażnicy.

===============

Pamiątki strażackie

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o przekazanie przedmiotów, dokumentów i innych pamiątek o tematyce strażackiej.
Swoją chęć uzupełniania historii jednostki proszę zgłaszać do sekretarza OSP, administratora tej strony, lub w budynku strażnicy.


PRZEKAŻ
jeden procent podatku na strażakówrulon

Jesteś 1482 gościem na Naszej stronie.

o     3986     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022