O G Ł O S Z E N I A

120 lecie powstania OSP w KRUSZWICY

15 września 2017 r. na kruszwickim rynku odbędą się uroczystości jubileuszowe.

120 lat OSP w Kruszwicy

Na wspólne świętowanie zapraszamy też
wszystkich mieszkańców miasta i gminy Kruszwica,
naszych przyjaciół, sympatyków i fanów.

120 lat OSP w Kruszwicy

MSZA ŚWIĘTA ZA STRAŻAKÓW

Msza 4 maja 2017 godzina 1200 rynek w Kruszwicy.
Zbiórka uczestników przed bramą kruszwickiej cukrowni. Przemarsz z orkiestrą detą do miejsca ceremonii. Po mszy micha grochówki dla rozgrzania atmosfery w sadzie u księdza.

C A P S T R Z Y K

12 maj 2017 roku godzina 1700 na rynku w Kruszwicy. Zbiórka uczestników przed strażnicą OSP w Kruszwicy. Przemarsz z orkiestrą dętą na płytę rynku. Nastepnie przemarsz ulicami Kruszwicy ( Rybacka, Powstańców Wlp., Kraszeskiego, Niepodległości, Rynek, Zamkowa). Na parkingu PTTK rozwiazanie caprzyku.

Nabór nowych członków

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi. Kandydatów zapraszamy codziennie do budynku strażnicy w Kruszwicy ul. Niepodległości 47 a

Zdjęcia archiwalne

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o udostępnienie z rodzinnych albumów zdjęć archiwalnych o tematyce strażackiej.
Zdjęcia po zeskanowaniu (nie zniszczone) powrócą do właściciela.
Swoją chęć uzupełniania historii jednostki proszę zgłaszać do sekretarza OSP, administratora tej strony, lub w budynku strażnicy.

Pamiątki strażackie

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o przekazanie przedmiotów, dokumentów i innych pamiątek o tematyce strażackiej.

PRZEKAŻ
jeden procent podatku na strażaków