OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

O G Ł O S Z E N I A

Ostatnie pożegnanie
dh Marka Rimera

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w kruszwickiej kolegiacie pw. śś Piotra i Pawła w Kruszwicy. W sobotę 2 stycznia 2021r. o godzinie 1100.

Nabór nowych członków

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi. Kandydatów zapraszamy codziennie do budynku strażnicy w Kruszwicy ul. Niepodległości 47 a

Zdjęcia archiwalne

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o udostępnienie z rodzinnych albumów zdjęć archiwalnych o tematyce strażackiej.
Zdjęcia po zeskanowaniu (nie zniszczone) powrócą do właściciela.
Swoją chęć uzupełniania historii jednostki proszę zgłaszać do sekretarza OSP, administratora tej strony, lub w budynku strażnicy.

Pamiątki strażackie

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o przekazanie przedmiotów, dokumentów i innych pamiątek o tematyce strażackiej.

PRZEKAŻ
jeden procent podatku na strażaków

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2020