JUBILEUSZ

OSP   w   SŁAWSKU   WIELKIM

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławsku Wielkim zaprosił Nas na uroczyste obchody 75 lecia powstania jednostki.

Sławsk Wielki wieś położona 4 km od Kruszwicy przy bardzo ruchliwej drodze krajowej nr 62. Jednostka OSP powstała w 1936 r. miała swoje wzloty i upadki. Obecnie jesteśmy świadkami bardzo energicznego pobudzenia działalności tej jednostki. Duże zaangażowanie zarządu jak i członków OSP owocuje szybkim nadganianiem zaległości.

14 maja 2011r jubileusz w Sławsku Wielkim rozpoczął się mszą świętą o godzinie 15 00 następnie przemarsz na boisko szkolne tam odznaczenia i nagrody dla wyróżniających się strażaków i młodzieży szkolnej, następnie życzenia i przemowy.
Całość zakończona przemarszem i posiłkiem.

W imieniu strażaków z Kruszwicy składam gorące życzenia
druhom z Sławska Wielkiego.

Poniżej malutka fotorelacja z tej uroczystości: