OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

UBRANIE     ŻAROODPORNE

U - 10 - 01     typu     LEKKIEGO
ZASTOSOWANIE

Ubranie żaroodporne lekkie przeznaczone jest do ochrony strażaka przed promieniowaniem cieplnym wytwarzanym przez pożar. Ubranie to pozwala podejść na niewielką odległość do źródła pożaru i prowadzić działania gaśnicze, lub ratownicze.

BUDOWA

Ubranie składa się z oddzielnej kurtki i spodni
Wykonane jest z tkaniny szklanej aluminizowanej folią poliestrową -UŻL na podszewce z tkaniny bawełnianej impregnowanej ognioodpornie. Przód kurtki zapinany jest na 5 guzików zatrzaskowych. Szyja wykończona jest kołnierzem typu stójka. Spodnie utrzymywane są na szelkach z regulacją. W pasie spodnie zapięte są na guziki zatrzaskowe.
Ubranie spełnia warunki normy - PN-EN 531:1999 AB4C2

PRODUCENT

DOLNOŚLĄSKIE ZAKŁADY
USZCZELNIEŃ I WYROBÓW
ZABESTOWYCH "AZBESTOLIT"
ul. Rzeczna19 58-860 Gryfów Śl.linia 6

< < < wróć do poprzedniej strony > > >

linia 6
rulon

Jesteś 382 gościem na Naszej stronie.

o     425     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022