OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

K A M I Z E L K A
O D B L A S K O W A

Kamizelka jest uzupełnieniem munduru koszarowego podczas interwęcji np. współpracy z policją w kierowniu ruchem drogowym, zabezpieczania terenu drogi podczas wycinki i usuwania drzew i gałęzi z wiatrołomów itp.
Kamizelka uszyta jest z tkaniny elestycznej - syntetycznej koloru seledynowego z naszytymi dwoma paskami odblaskowymi koloru białego.
Dzięki jaskrwawemu kolorowi jest widoczna przez kierowców z z nacznej odległości zarówno w dzień słoneczny jak i w środku nocy.


linia 6

< < < wróć do poprzedniej strony > > >

linia 6


rulon

Jesteś 288 gościem na Naszej stronie.

o     331     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022