M E C Z     T O W A R Z Y S K I

piłka     nożna

W środowe popołudnia zgrana grupka oldboys - miłośników piłki nożnej spotyka się na kruszwickim orliku by pobiegać za piłką. I tak też było 17 czerwca 2015 roku na orlik zjechały się dwie drużyny mundurowych. Zawodnicy na ogół ściśle współpracujący z sobą tzn. ekipa kruszwickich strażaków i kruszwickich policjantów.

Rywalizacja była ostra i atmosfera chwilami gorąca. Grono kibiców mogło podziwiać mistrzowskie gole i piękne parady bramkarskie. Nagrodą była skrzynka złotego trunku.

Organizatorzy dziękują sponsorom nagrody głównej tj.:

Panu Januszowi Piaseckiemu (F.U.T. Piasecki);
Karolinie i Krzysztofowi Hałas (LEMAR);
Wiesławie i Karolowi Lewandowskim (EMAR);
Mikołajowi Bogdanowiczowi,
Dariuszowi Witczakowi   i
Michałowi Bogaczowi.
Nie pytajcie, kto wygrał.

Dla tych, co nie wierzą w NAS - odpowiadam - STRAŻACY

Po meczu znów zapanowała przyjaźń - wspólnie obie drużyny, kibice i sponsorzy biesiadując spędzili resztę dnia.

FOTO RELACJA z MECZU