W A L N E       Z E B R A N I E

Ochotnicza Straż Pożarna działa na prawach stowarzyszenia. Jednym z obowiązujących zapisów jest odbycie raz w roku tzw. Walnego Zebrania.

W OSP w Kruszwicy takie zebranie odbyło się 20 lutego 2015 roku. Wśród przybyłych zaproszonych gości był Prezes ZOP ZOSP RP w Inowrocławiu i członek ZOW ZOSP RP dh. Roman Zieliński, Prezes ZOM-G ZOSP RP dh.Marek Rimer, z-ca Kom. Powiatowego PSP w Inowrocławiu bryg. Tomasz Kruczyński, w-ce burmistrz gminy kruszwica p. Mikołaj Bogdanowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej p. AleksanderBudner, Komendant Posterunku PSR w Kruszwicy p. Lesław Tarnowski. Prowadzącym zebranie został Prezes OSP Jacek Kaczmarek.
Odczytane zostały sprawozdania z działalności i finansowe przez naczelnika dh. Andrzeja Kozłowskiego i skarbnika dh. Mirosława Marcińskiego. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej dh. Bartłomiej Bednarek odczytał swoje sprawozdanie. Następnie dh. Mieczysław Musiałowski odczytał Plan działalności na rok 2015, a dh. Mirosław Marciński przygotowany plan finansowy.
Sekretarz OSP dh. Musiałowski był zarazem protokólantem zebrania. Po odczytaniu protokołu o prawomocności zebrania przeszliśmy do głosowania nad zatwierdzeniem sprawozdań i planów, oraz zebrani udzielili absolutorium zarządowi.

Kolejnym punktem zebrania były wolne wnioski i udzielenie głosu zaproszonym gościom. Po odczytaniu i przegłosowaniu przyjętej uchwały zebranie zostało zamknięte.
W trakcie całego zebrania można było podziwiać prezentację zdjęć z różnych naszych akcji z minionego roku.

Dla zainteresowanych:

treść sprawozdania z działalności OSP w Kruszwicy