III MIEJSCE   w   województwie

W sobotę 28 lutego 2015 w halach sportowych Gąsawy i Żnina odbył się
XI Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczej Straży Pożarnych województwa Kujawsko - Pomorskiego. Rywalizacja trwała od wczesnych godzin rannych. Nagrodą główną był puchar prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Powiat Inowrocławski reprezentowany był przez drużynę strażaków z OSP z Kruszwicy.

1. Krzysztof Kozłowski
  2. Piotr Timm
  3. Paweł Gałgański
  4. Rafał Redman
  5. Paweł Klain
  6. Patryk Jurkiewicz
  7. Michał Zawada
  8. Oskar Lewandowski
  9. Jacek Kaczmarek

Po ostrej walce spośród 15 drużyn na podium stanęli najlepsi. Z rąk wójta gminy Gąsawa p. Błażeja Łabęckiego kruszwiccy strażacy odebrali okazały puchar za zdobycie
III miejsca w turnieju.
Na pierwszym miejscu stanęła drużyna ZOSP Tele-Fonika Kable Bydgoszcz.
Drugie należało dla OSP Ciechocinek.
Należy nadmienić, że jest to przełom w 10 letniej edycji turnieju, bo dotychczasowym reprezentacją powiatu inowrocławskiego niebyło dane stanąć na podium. Strażacy z kruszwicy przekonani są, że pozostanie to tradycją tego turnieju.

puchar

Kilka zdjęć zaczerpnietych zostało z strony www.ospkabel.pl