TURNIEJ   PIŁKARSKI

W dniu 20.09.2014r na terenie Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu odbył się turniej piłkarski, o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Inowrocławiu. W rywalizacji brały udział drużyny z Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu inowrocławskiego.
Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja gminy Kruszwica, drugie strażacy z gm. Gniewkowo, trzecie drużyna z gm. Inowrocław i kolejną okazała się ekipa z gm. Dąbrowa Biskupia.
Zwycięska drużyna składała się ze strażaków z OSP Kruszwica i OSP Chełmce.

Kruszwicę reprezentowała drużyna
w składzie:
  1. Kozłowski Krzysztof
  2. Gałgański Paweł
  3. Timm Piotr
  4. Lewandowski Oskar
  5. Klajn Paweł
  6. Kaczmarek Jacek
  7. Grosmann Leszek - OSP Chełmce

W tym miejscu nadmienić należy, że wyjątkiem był rok 2010 zajęliśmy wtedy miejsce trzecie. Pozostałe lata (od 2008 r ) zajmujemy pierwsze miejsce i przywozimy wspaniałe puchary.
Turniej sędziowany był przez najlepszego i niezastąpionego asp. Marka Flisa.

Wręczenie pucharów dokonał w-ce Komendant Powiatowy PSP w Inowrocławiu bryg. Rafał Wesołek razem z Prezesem Powiatowym ZP ZOSP RP Romanem Zielińskim.

Podczas całego turnieju panowała ciepła bratnia atmosfera.
Impreza jest cykliczna wiec kolejny raz zaliczamy ją do bardzo udanych.