KRUSZWICZANIN     ROKU
STRAŻAKIEM

Na łamach regionalnego dziennika "Express Bydgoski" ogłoszony został plebiscyt na Ludzi Roku w Inowrocławiu, Powiecie, Kruszwicy i Gniewkowie.

Celem organizatora - Express Media sp. z o.o. było ukazanie i nagrodzenie ludzi zaangażowanych w kształtowanie naszego regionu, ludzi cieszących się społecznym zaufaniem i ogromnym potencjałem twórczym.

Głosować można było oddając wycięte z gazety i wypełnione kupony lub wysyłając specjalnej treści sms-a.

23 maja 2014 roku w Inowrocławskich solankach odbył okolicznościowy bankiet. Gościli tam włodarze powiatu, gmin, sponsorzy i zaproszeni goście.

Tytuł Inowrocławianina 2013 roku w 16 edycji zabawy otrzymał Zbigniew Raczkowski, kierujący od początku orkiestrą dętą przy kopalni soli.

Nagrodę Człowieka 2013 roku w Powiecie otrzymała kierująca kruszwickim centrum kultury "Ziemowit" - Agnieszka Chrząszcz.

Statuetkę Człowieka 2013 roku w Gniewkowie odebrała lekarka Jadwiga Kicuł.

Kruszwiczaninem 2013 roku został prezes kruszwickiej OSP i zarazem Komendant Miejsko - Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych -
Jacek Kaczmarek.

Dodajmy, że konkurentami z Kruszwicy byli: Agnieszka Chrząszcz, Jerzy Kowalski, Filip Kozłowski, Małgorzata Luzak, Artur Mikołajczewski i Krystyna Zalewska.
Niestety zwycięzca jest tylko jeden.

Prezesowi i wszystkim laureatom składamy gratulacje.

Skromne podziękowania laureata posłuchamy t u t a j :
Kruszwiczanin_2013_roku_Jacek_Kaczmarek
Raz jeszcze gratulujemy !!!