WALNE   ZEBRANIE
21 lutego 2014 roku

Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy działając na prawach stowarzyszenia zobligowana jest do przeprowadzenia podsumowania działalności za miniony rok. Nazywa się to Walnym Zebraniem Sprawozdawczym i odbyło się w tym roku 21 lutego o godzinie 1700.

Zebranie otworzył i powitał gości prezes OSP w Kruszwicy kpt. Jacek Kaczmarek.
    Na zebranie przybyli:
  • dh. Marek Rimer - Prezes oddziału Miejsko - Gminnego Z OSP RP w Kruszwicy,
  • dh. Jerzy Stanny - członek Zarządu OM-G Z OSP RP w Kruszwicy,
  • st. bryg. Artur Przybylski Komendant Powiatowy PSP w Inowrocławiu,
  • kp. Zenon Rutkowski - przedstawiciel KW PSP w Toruniu,
  • Dariusz Kurzawa - w-ce Marszałek sejmiku woj. Kujawsko - Pomorskiego,
  • Dariusz Witczak - burmistrz Miasta i Gminy Kruszwica,
  • Lesław Tarnowski - komendant PSR.

Walne Zebranie rozpoczęło się od ogłoszenia minuty ciszy, jako hołdu oddanego zmarłym niedawno członkom naszej formacji, następnie hymn związku i dalszy przebieg zebrania zgodnie z przygotowanym programem.

Sprawozdania odczytali:
  • z działalności OSP w Kruszwicy - w-ce naczelnik dh. Mieczysław Musiałowski,
  • z działalności Komendanta Miejsko - Gminnego w Kruszwicy - komendant kpt. Jacek Kaczmarek,
  • finansowe - skarbnik dh. Mirosław Marciński,
  • Komisji Rewizyjnej - przewodniczący K.R. dh. Bartłomiej Bednarek.
    Plany na 2014 odczytali:
  • Działalności - sekretarz dh. Mieczysław Musiałowski,
  • Finansowy - skarbnik dh. Mirosław Marciński

Zebranie było okazją do wyboru delegata i przedstawiciela do zarządu MG Z OSP RP w Kruszwicy. Było to uzupełnienie powstałych wakatów.

W wolnych wnioskach dyskutowano nad rozwojem naszej jednostki, problemem z powiadamianiem członków i ich umundurowaniem.
Na zebraniu zatwierdzono dwie uchwały i jeden wniosek.

W trakcie spotkania na przygotowanym ekranie zebrani oglądali slajdy z 61 najciekawszych wydarzeń i akcji naszej jednostki z minionego roku.

Walne zebranie OSP w Kruszwicy zakończył przewodniczący i zaprosił na przygotowany poczęstunek.

Dla zainteresowanych:
treść sprawozdania z działalności OSP w Kruszwicy

W imieniu Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy pragniemy podziękować pani Annie Gralewskiej właścicielce "Zajazdu u Piasta Kołodzieja" za przygotowanie pysznej kolacji.