T U R N I E J     P I Ł K I
HALOWEJ

G Ą S A W A     2013 r.

Kruszwiccy strażacy - reprezentacją powiatu Inowrocławskiego.

Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Żninie zorganizował IX Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 17 drużyn przystąpiło do rywalizacji o tytuł mistrza i efektowne puchary. Drużyny podzielono na cztery grupy i na dwie hale sportowe - w Gąsawie i Rogowie. Zawody rozpoczęły się o godzinie 900 w sobotę 26 stycznia 2013 roku.

Zwycięzcą turnieju i najlepszą drużyną województwa kujawsko-pomorskiego została drużyna OSP Grzybno reprezentująca powiat chełmiński. Zespół otrzymał Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zdzisława Dąbrowskiego. Puchar Starosty Żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za zajęcie drugiego miejsca zdobyła drużyna OSP Gminy Żnin. Puchar Wójta Gminy Gąsawa Zdzisława Kuczmy za trzecie miejsce trafił w ręce zespołu OSP Gminy Rypin. O mistrzowskim tytule zadecydowały rzuty karne.

Puchar Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Tomasza Leszczyńskiego dla najlepszego strzelca otrzymał zawodnik OSP Kruszwica Filip Kozłowski, który w turnieju strzelił 12 goli. Nagrodę wręczył Komendant Powiatowy PSP w Żninie bryg. Grzegorz Rutkowski.

Drużyna z Kruszwicy mimo ogromnych możliwości odpadła w ćwierćfinałach i zajęła piątą lokatę.
. Tegoroczny poziom drużyn był na bardzo wysokim poziomie - powiedział nam jeden z organizatorów turnieju.

. Powiat Inowrocławski reprezentowała drużyna z gminy Kruszwica w składzie: Jacek Kaczmarek, Krzysztof Kozłowski, Filip Kozłowski, Mateusz Lewandowski, Mirosław Grosman, Leszek Grosman, Krzysztof Pinczewski, Grzegorz Gołdyn, Patryk Jurkiewicz,

Gratulujemy Filipowi Kozłowskiemu i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy tego piłkarza. W imieniu mieszkańców Kruszwicy całej drużynie składam gratulacje za godne reprezentowanie naszego powiatu.

WYNIKI MECZÓW - GRUPA A

WYNIKI MECZÓW - GRUPA B