PIŁKARSKI   TURNIEJ   DRUŻYN   OSP

o   PUCHAR   KOMENDANTA   POWIATOWEGO
PAŃSTWOWEJ   STRAŻY   POŻARNEJ
w   INOWROCŁAWIU

11 września 2010 r. o godz. 10 00 na terenie Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 w Inowrocławiu odbył się cykliczny już turniej strażackich drużyn piłkarskich.
Z względu na kumulację innych imprez w rejonie skład drużyny reprezentującej Naszą gminę do ostatniej chwili był zmieniany i uzupełniany.

Ostatecznie gminę Kruszwica reprezentowali:

Krzysztof Kozłowski
Bartosz Grzelak
Mirosław Marciński
Krzysztof Matyjasik
Tomasz Kaczmarek
Mariusz Rochucki
Zbigniew Ratajczak
Marek Jop
Rafał Redmann

Problemem nawet było - skompletowanie jednolitego stroju sportowego dla całej drużyny.
Pomocy nie odmówili przedstawiciele klubu sportowego z Ostrowa. Za co z tego miejsca bardzo chciałbym im podziękować.
Niestety piękne stroje nie pomogły w utrzymaniu tytułu najlepszej drużyny piłkarskiej powiatu jaki dumnie nosiliśmy przez kolejne dwa lata. W tym roku cofnęliśmy się do trzeciego miejsca.

walka była zaciekła,
poziom drużyn prawie wyrównany,
sędziowie uczciwi i czujni,
posiłek smaczny,
pogoda dopisała

Tak można by podsumować ten turniej, dziękując zarazem wszystkim organizatorom
za panującą wspaniałą piknikową atmosferę i dobrą zabawę.