POKAZY   dla   KOLONII

Strażacy z OSP w Kruszwicy zawsze są otwarci na współpracę z młodzieżą.
Każde zgłoszenie zorganizowanej grupy nie pozostaje bez odpowiedzi. Koledzy strażacy dwoją się i troją by przybliżyć pracę strażaka, pokazać sprzęt ratowniczy używany w codziennych akcjach, a przede wszystkim zainteresować młode pokolenie i sprowokować do wstąpienia i zasilenia naszych strażackich szeregów.

Tak też było 5 i 19 lipca 2010 roku odwiedziła nas grupa młodzieży kolonijnej z Kobylnik gdzie organizatorem jest KOM-ROL KOBYLNIKI sp. z o.o. w Kobylnikach. Zaznaczyć tu muszę że współpraca z dyrekcją kolonii, jak i z prezesem KOM-ROL -u od lat stoi na wysokim poziomie, co owocuje obopólną współpracą.

Były pokazy, szkolenie oraz dużo śmiechu i zabawy, a dla tych najmłodszych na pewno niezapomniane wspomnienia.

FOTO RELACJA z 5 lipca

(110kB)