OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

M A S K A

OCHRONY   DRÓG   ODDECHOWYCH


aparat powietrzny w osp kruszwica
Maska służy do ochrony twarzy przed niebezpiecznymi i szkodliwymi substancjami lotnymi. Jest integralną częścią aparatu na sprężone powietrze. Głównym jej zadaniem jest izolacja otoczenia i dotarczenie zawartości butli (powietrza) do górnych dróg oddechowych ratownika.
BUDOWA MASKI
  1. korpus gumowy
  2. paski nośne z zapinkami
  3. pasek nosny długi
  4. szyba kompozytowa
  5. półmaska wewnętrzna
  6. mechanizm mocowania reduktora
  7. membrana laryngofoniczna
Maska podlega ewidencji i ścisłej kontroli serwisowej po każdym użyciu lub co 6 miesięcy. Kontrole zapisywane są w tzw. książeczce serwisowej.


linia 6

<< wróć do poprzedniej strony > >

linia 6
rulon

Jesteś 206 gościem na Naszej stronie.

o     249     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022